Dievčenský futbal.

V stredu 6. mája sa v Banskej Bystrici uskutočnili Majstrovstvá kraja vo futbale žiačok 5. – 7. ročníka. Družstvá boli rozdelené do dvoch štvorčlenných skupín. Naše dievčatá v prvom zápase podali výborný výkon a porazili Veľký Krtíš 3:0. V druhom zápase sme hrali s Čiernym Balogom. Prehrali sme 3:0, pretože sa nám nepodarilo ustrážiť ich najlepšiu hráčku. V rozhodujúcom zápase o postup do semifinále sme sa stretli so Sliačom a potrebovali sme vyhrať. V závere zápasu sme našu brankárku postavili do útoku a do bránky išla náhradná brankárka. Vytvorili sme si obrovský tlak, strelili sme gól, súperky sme zatlačili, no zahadzovali sme jednu šancu za druhou. Zápas sa nakoniec skončil remízou 3:3 a tak sme hrali len o piate miesto. Stretli sme sa v ňom s Banskou Štiavnicou, ktorú sme po veľkej prevahe porazili. Tešiť nás môže, že naša brankárka Katarína Šusteková bola vyhlásená za najlepšiu brankárku majstrovstiev kraja a ocenená pohárom.

Našu školu reprezentovali: K. Šusteková, M. Detvanová, L. Jánošíková, L. Matušková, K. Illéšová, T. Jakubová, N. Turoňová a V. Lepórisová.