Majstrovstvá kraja v streľbe

Výborné výsledky dosiahli naše žiačky a žiaci 17. februára na  Majstrovstvách kraja v streľbe v Brezne. Staršie žiačky po výbornej streľbe obsadili v silnej konkurencii prvé miesto a postúpili na Majstrovstvá Slovenska, ktoré budú v Prešove. Mladší žiaci skončili na druhom mieste. V kategórii mladších žiačok si výborne počínala Miroslava Ľalíková, ktorá skončila na prvom mieste a tiež postúpila na Majstrovstvá Slovenska. V kategórii starších žiačok si výborným výkonom vybojovala bronzovú medailu Daniela Demeová, s rovnakým výsledkom skončila Lenka Lörinčíková na štvrtom mieste.

Staršie žiačky: 3. Daniela Demeová – 289 bodov Mladšie žiačky: 1. Miroslava Ľalíková – 281 bodov

4. Lenka Lörinčíková – 289 4. Viktória Matúšková – 246

6. Anna Mária Kurišová – 273 10. Tomáš Gábor – 254

6. Lucia Chovancová – 234