Školský pohár vo futbale

30. apríla sme boli organizátormi okresného kola školského pohára v malom futbale určenom pre žiakov a žiačky 6. ročníka a mladších. V kategórii dievčat sa okresného kola zúčastnili len dve družstvá. Naša škola a ZŠ Slobody Poltár. Naše dievčatá vyhrali zápas 4:2 a postúpili tak do krajského kola, ktoré sa uskutoční 22.5. V kategórii chlapcov bojovali o postup do krajského kola 4 družstvá. Žiaci z našej školy, Málinca, Kokavy nad Rimavicou a ZŠ Slobody z Poltára. Na dvoch ihriskách sa odohralo 6 zápasov systémom každý s každým. Naši chlapci 2x zvíťazili a raz remizovali, získali 7 bodov zhodne s Málincom, s ktorým remizovali 4:4. Vďaka lepšiemu skóre však obsadili prvé miesto a tak ako dievčatá aj oni postúpili na krajské kolo 23.5. Pre umiestnené družstvá boli pripravené nádherné poháre a diplomy.

Výsledková listina dievčat: 1. ZŠ s MŠ Kalinovo 2. ZŠ Slobody Poltár

Výsledková listina chlapcov: 1. ZŠ s MŠ Kalinovo 2. ZŠ Málinec 3. ZŠ Slobody Poltár 4. ZŠ Kokava nad Rimavicou

Poháre pre víťazov

Nastúpené družstvá pred turnajom
Dôležitý zápas s Málincom.
Ocenené kapitánky dievčenských družstiev.
Ocenení kapitáni chlapčenských družstiev.
Naše víťazky p. uč. Gálikom a p. riaditeľom Melom.
Naši víťazi s p. trénerom Kurčíkom, p.uč. Filipiakom a p. riaditeľom Melom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.