Družstvá chlapcov a dievčat boli úspešné na turnajoch v stolnom tenise

V piatok 1.4. organizovala naša škola okresné kolo dievčat aj chlapcov v stolnom tenise. Obidve družstvá boli veľmi úspešné a stali sa majstrami okresu. Už v pondelok 4.4. sa konali majstrovstvá kraja chlapcov v Lučenci. Naši chlapci boli suverénne najlepší a vyhrali všetky zápasy. So všetkými súpermi vyhrali 3:0 na zápasy a stali sa zaslúžene majstrami kraja. Týmto si zabezpečili účasť na Majstrovstvách Slovenska v stolnom tenise žiakov, ktoré sa budú konať pravdepodobne v Šamoríne. Družstvo chlapcov tvorili: Matúš Király, Adrián Paulovič a Tomáš Vilhan. V utorok 5.4. sa konali majstrovstvá kraja dievčat takisto v Lučenci. Naše dievčatá v zložení: Daniela Demeová, Veronika Kušnieriková a Kristína Királyová obsadili pekné druhé miesto. Všetkým športovcom gratulujeme a ďakujeme za úspešné reprezentovanie našej školy.