ÚSPECH Z MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA.

Jedenásť medailí získali doteraz naši žiaci z Majstrovstiev Slovenska v streľbe zo vzduchových zbraní. Predvlani to boli dve, vlani tri medaily a aj v piatok 12. apríla odchádzalo päť dievčat do Detvy na národný šampionát so snahou potvrdiť doterajšie výborné výsledky. Lenka Lörinčíková, Daniela Demeová, Miroslava Ľalíková, Anna Mária Kurišová a Anna Kristína Kurišová dosiahli v streľbe zo vzduchovky to, čo doteraz nikdy. Najprv získali bronz v súťaži družstiev starších žiakov a potom prišla prvá zlatá medaila pre Kalinovo, ktorú  vystrieľala výkonom 295 bodov Lenka Lörinčíková.

Družstvo starších žiačok :  3. miesto  853 bodov

Staršie žiačky :     1.miesto  Lenka Lörinčíková –  295 bodov

                               6.miesto  Miroslava Ľalíková –  280 bodov 

                               9.miesto  Daniela Demeová  –   278 bodov

                            13.miesto  Anna Mária Kurišová – 269 bodov

Mladšie žiačky: 15.miesto Anna Kristína Kurišová – 254 bodov