Okresné kolá v malom futbale

22. a 23 októbra zorganizovala naša škola okresné kolá v malom futbale mladších a starších žiakov. V utorok 22.10. si na dvoch ihriskách zmerali sily mladší žiaci zo šiestich základných škôl nášho okresu. Naši chlapci obsadili vo svojej skupiny druhé miesto a v semifinále prehrali s chlapcami z Málinca. Zápas porazených semifinalistov však zvládli výborne a obsadili tak na turnaji tretie miesto. Do regionálneho kola postúpili chlapci zo ZŠ s MŠ Cinobaňa. Na druhý deň v stredu sa opäť stretli starší žiaci zo šiestich škôl. V dvoch trojčlenných skupinách bojovali o dve postupové miesta do semifinále. Naši chlapci sa v skupine stretli s družstvami z Cinobane a Kokavy nad Rimavicou. Po výhre s Kokavou nad Rimavicou prehrali chalani s Cinobaňou 5:3 a obsadili tak v skupine druhé miesto. V semifinále však nedali Málinčanom žiadnu šancu a po jasnej výhre 11:1 suverénne postúpili do finále. Vo finálovom zápase sa stretli naši chlapci opäť s Cinobaňou.. Na tento rozhodujúci zápas však nastúpil plne koncetrovaní a už po prvom polčase viedli presvedčivo 5:0. V druhom polčase už nedopustili žiadne prekvapenie a nakoniec zvíťazili jasne 7:3. Zaslúžene sa tak stali víťazmi turnaja a budú našu školu aj náš okres reprezentovať na regionálnom kole v Rimavskej Sobote.

Našu školu reprezentovali títo žiaci: Mladší žiaci- Martin Hanuska, Alex Kristián Melicher, Sebastián Paprnák, Adam Dojčiar, Adrián Paulovič, Marek Šuľaj, Zdenko Teplan, Matej Malček, Patrik Obročník a Tomáš Antalík. Starší žiaci- Šimon Melicher, Ján Marko Králik, Jakub Malček, Milan Caban, Lukáš Filipiak, Matej Haráni, Dávid Haferník, Ján Kušpál, Samuel Mayer a Timotej Zaťko.

Mladší žiaci: 1. ZŠ s MŠ Cinobaňa. 2. ZŠ s MŠ Málinec, 3. ZŠ s MŠ Kalinovo
Starší žiaci.: 1. ZŠ s MŠ Kalinovo, 2. ZŠ s MŠ Cinobaňa, 3. ZŠ Školská Poltár