Sme majstri okresu vo futsale

V  utorok 4.12. sa v Málinci konalo okresné kolo starších žiakov vo futsale. Na turnaji súperili žiaci šiestich ZŠ nášho okresu. Z dvoch trojčlenných skupín postupovali prvé dve družstvá do semifinále a ich víťazi do finále. Naše družstvo si hneď v prvom zápase v skupine poradilo so ZŠ školská z Poltára 4:2 a po tesnej prehre s Kokavou nad Rimavicou 2:3 obsadilo v skupine druhé postupové miesto. V semifinále sme porazili favorita turnaja z Cinobane 4:2. Vo finále sme sa stretli z domácim družstvom z Málinca a po presvedčivom výkone sme zvíťazili 3:1. Počas celého turnaja sme predvádzali najkrajšiu hru a zaslúžene sme sa stali majstrami okresu. Našu školu reprezentovali žiaci: Šimon Melicher, Martin Majer, Michal Banga, Dávid Haferník, Matej Haráni, Ján Marko Králik, Lukáš Filipiak a Sára Oravcová.   

Gratulujeme!