Deň detí s veselou náladou

Už vopred sme tušili, že streda 1.júna 2022 nebude len taký bežný deň. Veľmi sme sa naň tešili najmä preto, že to mal byť deň bez kníh, učenia a skúšania. Vedeli sme, že sa niečo chystá, ale nevedeli sme, že také skvelé prekvapenie. Prinieslo nám zábavu, tanec, hudbu, a veľmi zaujímavého tanečníka. Miroslav Žilka umeleckým menom „Bruise“ sa venuje tanečným štýlom Poppin´, Lockin´ a Break dance už od roku 1995. Tance a celý program vyšperkoval do vlastného, nenapodobiteľného tanečného štýlu a pridal jednu nenáročnú choreografiu, ktorú sa naučili a zatancovali nám naši šikovní spolužiaci. Prežili sme s ním neskutočný program plný zábavy, dobrej nálady a úsmevu.

Rozcvička.mp4

Justín.mp4

Ďakujeme vedeniu školy za sprostredkovanie tohto programu a osobná gratulácia od skvelého tanečníka bol tým dnešným najkrajším darčekom :-).