IT FITNESS TEST 2019

V období od 16. mája 2019 do 15. júla 2019 bude k dispozícii on-line test na

www.itfitnesstest.sk,

prostredníctvom ktorého si žiaci a učitelia našej školy môžu overiť úroveň svojich IT zručností. Otestovať sa však môžu aj všetci občania akejkoľvek vekovej kategórie. Po absolvovaní testu dostane každý respondent certifikát a odporúčania na zlepšenie svojich individuálnych IT zručností.

Zámerom on- line testovania je zistiť úroveň základných IT zručností, ako aj schopnosti ich efektívneho využívania pri štúdiu, v práci či v každodennom živote, a to  predovšetkým mladých ľudí, ale aj zamestnancov podnikov a širokej verejnosti.

Skús sa zapojiť aj ty do uvedenej aktivity! Môžeš tak urobiť na hodine informatickej výchovy, na počítačovom krúžku alebo v poobedňajších hodinách v domácom prostredí.

Veríme, že sa do testovania zapojí čo najväčší počet žiakov.