Majstrovstvá kraja v atletike.

Majstrovstvá okresu v atletike žiakov a žiačok sa uskutočnili 10. mája v športovom areáli ZŠ s MŠ Kalinovo .Naše dievčatá vyhrali súťaž družstiev s  náskokom  viac ako 100 bodov pred ZŠ Slobody Poltár, prvé miesto obsadili aj chlapci.

V pondelok 3. júna sme sa zúčastnili Majstrovstiev kraja v Revúcej. Bežecké disciplíny sa uskutočnili na 250 m antukovej dráhe, ostatné v jej blízkosti. Naše dievčatá statočne bojovali, dosiahli o 50 bodov viac ako na majstrovstvách okresu a obsadili 8. miesto. Najlepší výkon dosiahla Dorka Urbašíková v behu na 800m – skončila na 4. mieste. Spolu s Miškou Šuľajovou sme v behu na 800m získali druhý najvyšší počet bodov zo všetkých zúčastnených družstiev. Citeľnou stratou v troch disciplínach bola neúčasť zranenej Lenky Lörinčíkovej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.