Školský výlet prvákov a druhákov v Mojíne

V pondelok 3. júna 2024 sme navštívili SOKOLIARSKY AREÁL KANÁT- najväčší na Slovensku v Mojíne. Je to jediný rodinný podnik na Slovensku, zaoberajúci sa chovom, výcvikom a predvádzaním dravých vtákov. Okrem zábavného a poučného programu, ktorý nám zaujímavou formou pripravila rodinka Kanátovcov, mali sme možnosť vidieť zblízka dravé vtáky z celého sveta, od najmenšej sovičky, cez najrýchlejšieho sokola až po najväčšieho orliaka. Strávili sme pohodový deň, ktorý sme si ešte skrášlili zakúpením pekných suvenírov. Pozrite si fotky:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.