MO v streľbe.

Žiaci ZŠ s MŠ Kalinovo sa zúčastnili v pondelok 28. novembra Majstrovstiev okresu Poltár v streľbe zo vzduchových zbraní. Dosiahli výborné výsledky a vyhrali všetko, čo sa dalo. Družstvá mladších a starších žiakov zvíťazili vo svojich kategóriách a postúpili na majstrovstvá kraja.

Mladší žiaci: 1.miesto  Miroslava Ľalíková – 267 bodov

                       1.miesto  Tomáš Gábor – 245 bodov                                       719  bodov

                       3.miesto  Anna Kristína Kurišová – 207 bodov

  Starší žiaci:  1.miesto  Anna Mária Kurišová – 281 bodov

                        2.miesto Daniela Demeová – 278 bodov                                835 bodov

                        3.miesto Lenka Lörinčíková – 276 bodov

Súťaže sa ešte zúčastnil Matej Malček, ktorý v kategórii starších žiakov skončil výkonom 258 bodov na prvom mieste a Lucia Chovancová sa v kategórii mladších žiačok umiestnila výkonom 233 bodov na druhom mieste.