Sme okresní šampióni v učení cudzích jazykov!

Začiatkom novembra nás potešila skvelá správa – naša trieda  8.A získala prvé miesto v okresnom kole súťaže Jazykový WocaBee šampionát 2022!
V úvodnom kole celoslovenského šampionátu dosiahli naši žiaci skvelý výsledok – denný priemer až   823 bodov (tzv. WocaPoints) na jedného žiaka.
Pre lepšiu predstavu – jedna správna odpoveď pri precvičovaní slovíčok znamená zisk približne 2 body.

Víťazstvo v okresnom kole je pre nás o to cennejšie, že celková účasť v štvrtom ročníku šampionátu dosiahla rekordný počet 47 735 žiakov a študentov z celého Slovenska.

Súťaž Jazykový WocaBee šampionát prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
Súťaží sa v inovatívnej online aplikácii na učenie slovíčok – WocaBee. V súťaži sa nehodnotia konkrétne vedomosti žiakov, ale usilovnosť v precvičovaní (a zároveň učení sa) novej slovnej zásoby.